ELITE ROOM

WNĘTRZA
KINO DOMOWE I NAGŁOŚNIENIE
INTELIGENTNE DOMY

STRONA GŁÓWNA

ELITE ROOM, to projekt szczególny. Pakiet usług, dedykowany klientom premium. Klientom – dla których luksus i komfort są najważniejsze. Wykończenia wnętrz na najwyższym możliwym poziomie. Design, materiały, technologie i rozwiązania zgodne z najnowocześniejszymi światowymi trendami. Do Państwa dyspozycji mamy ekipy wykończeniowe, dla których dbałość o jakość i detale na każdym etapie i w każdym aspekcie realizacji – stanowi najwyższy priorytet. Dedykowany Concierge pomoże Państwu zapoznać się z naszą ofertą i możliwościami – a także komfortowo przeprowadzi Państwa przez cały proces budowy lub wykończenia Państwa nieruchomości: od pomysłu, poprzez wizję – aż do kompleksowej realizacji.

Projekty realizowaliśmy dla biznesmenów, gwiazd showbiznesu i sportu.

Kino domowe i nagłośnienie
Rozrywka najwyższej jakości – nowoczesne kino domowe w salonie lub w specjalnie zaprojektowanym pomieszczeniu. Lokalne nagłośnienie pokoju albo nagłośnienie strefowe wielopokojowe. Wszystko oparte na najnowocześniejszych systemach i urządzeniach hi-end.

Inteligentne domy
Realizujemy od podstaw systemy inteligentnego domu, które integrują w zasadzie wszystkie branże – począwszy od sterowania elektrycznego, ogrzewania aż po nawet systemy audio i wideo. Sprawdzone na całym świecie rozwiązania Smart Home to bezpieczeństwo, wygoda i prestiż. Tworzymy je w oparciu o elementy najwyższej jakości i nowoczesnym designie, spełniające międzynarodowe standardy.

Elite Group to także projektanci i wykonawcy oraz dostawcy mebli, elemantów wyposażenia wnętrz i najnowocześniejszego AGD do Państwa domu, mieszkania, biura, lokalu. Zaprojektujemy i wykonamy meble kuchenne, wypoczynkowe, sypialnie, wyposażymy Państwa biuro czy też lokal usługowy. Nasi meblarze mają na swoim koncie setki i tysiące realizacji – projektów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb, oczekiwań i możliwości Klienta.

Znajdą Państwo u nas również pełne zaopatrzenie w materiały budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne. Wszystko w jednym miejscu. Zainspirujemy, doradzimy, pomożemy wybrać, dostarczymy na czas i na miejsce.

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

WROCŁAW +48 723 650 236

WARSZAWA +48 502 820 432

SOSNOWIEC +48 516 916 496

ELITE@ELITEGROUP.COM.PL

WWW.ELITEGROUP.COM.PL