ELITE DOMY

DOMY
OGRODY
PRZYDOMOWE SAUNY I JACUZZI

STRONA GŁÓWNA

Żyjemy w czasach, w których tylko wyobraźnia może być ograniczeniem dla wizji i projektu naszego domu. Żyjemy w czasach, w których realizacja nawet najśmielszych wizji – jest możliwa, dzięki nowoczesnym technologiom i wykwalifikowanym fachowcom.

Elite Group buduje domy w technologiach tradycyjnych, ale także domy szkieletowe (drewniane lub stalowe) czy innowacyjne domy lub hale łukowe. Jesteśmy jednym z liderów rynku europejskiego i od ponad roku implementujemy technologię domów łukowych na polski rynek. Nowoczesne, lekkie, ekologiczne i trwałe konstrukcje łukowe można wykorzystać jako domy mieszkalne, domki letniskowe, garaże, kawiarenki, przystanki, waty, biura, hale magazynowe, hale rolnicze, hangary dla helikopterów… czy wyobraźnia podpowiada Państwu jakieś jeszcze możliwe zastosowania?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w zakresie konstrukcji łukowych i rozwiązań im dedykowanych.

Ogrody

Pamiętamy o ogrodach, przecież stamtąd przyszliśmy…

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami od projektowania, pielęgnacji i utrzymania ogrodów. Od zielonych ścian, poprzez balkony, tarasy, ogrody, parki, miejskie tereny zielone…

Zapraszamy do rozmów o drzewach, kwiatach i ziołach. Bywają inspirujące!

Zapraszamy do zaprojektowania i zrealizowania z nami swoich marzeń o własnym ogrodzie!

Przydomowe sauny i jacuzzi

Relaks w ogrodzie jest jedną z przyjemniejszych form spędzania czasu.
A może pójść o krok dalej? I obok ogrodowego hamaka, czy huśtawki – postawić nowoczesną, piękną i wysoce fukncjonalną saunę, połączoną z jacuzzi? Dostępną zarówno latem – kiedy odpoczynek w chłodnym jacuzzi pozwoli wytchnąć od upału, jak i zimą – kiedy sauna zapewni nam nie tylko relaks, ale także odporność i zdrowie. Nowoczesny design, funkcjonalność, najwyższej jakości materiały.

Zaprojektujemy, doradzimy i wykonamy Państwa przydomowe, dostępne na wyciągnięcie ręki SPA.

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

WROCŁAW +48 723 650 236

WARSZAWA +48 502 820 432

SOSNOWIEC +48 516 916 496

ELITE@ELITEGROUP.COM.PL

WWW.ELITEGROUP.COM.PL